Nasıl Alırım?

Anahtarlık Siparişi

Nasıl Verilir?

Anahtarlık siparişi vermek için web sitemiz üzerindeki sipariş ver butonu sizi n11 satış mağazamıza yönlendirecektir. N11 mağazamızdan güvenli olarak yapmış olduğunuz alışveriş sonrasında HES kodunuzu 05325590174 whatsapp numaramıza iletmeniz yeterlidir veya siparişinizden sonra sizinle iletişim kurarak HES kodunuzu isteyeceğiz.

Ürününüz sipariş verdiğiniz gün hazırlanarak kargoya verilmiş olacaktır.

Kargo ücreti farkından dolayı tekli ürün siparişleri pahalı gibi görünebilir. Bu sebepten dolayı siparişlerinizi aile bireyleri veya iş arkadaşlarınızla birlikte toplu vermenizi tavsiye ederiz.

Hes Kodu Anahtarlık

Nasıl Bir Kolaylık Sağlar?

Hes Kodu Anahtarlık ürünümüz ile, resmi kurumlar, caddeler, semt pazarları ve avm’ler gibi HES kodu kontrol noktalarında güvenlik görevlisinin telefonundan anahtarlık üzerinde bulunan kare kod okutulması ile 1 saniye içerisinde geçiş yapmanızı sağlar.

Yapılan bu işlem telefonunuzdan kare kod okutma işleminin birebir aynısı olmakla birlikte; akıllı telefonu olmayan veya kullanamayan, ekran görüntüsünü telefonunda bulmaya çalışan, şarjı yetersiz olan veya görüşme sırasında karekod okutmak için telefonunu kapatmak zorunda kalan insanlar için eşsiz bir kolaylık sağlar.